Obrazy olejne

Obrazy olejne – Malarstwo olejne ma bardzo dużą swobodę w doborze i mieszaniu barw, uzyskiwaniu efektu matu lub połysku. Z łatwością tworzą się efekty półprzezroczystości, przenikania barw oraz złożone faktury jak również impasty (technika polegająca na nakładaniu farby grubą, wypukłą warstwą przy pomocy pędzla lub szpachli). Po opanowaniu podstaw warsztatu jest stosunkowo łatwą i wdzięczną techniką. Umożliwia ona wielokrotne retuszowanie przez nakładanie kolejnych warstw farby na obraz. Obrazy olejne cechuje też duża trwałość.

Receptura produkowania farb olejnych nie uległa zmianie aż do początków XX wieku. W celu zmniejszenia ceny farb stopniowo zastąpiono większość pigmentów naturalnych pigmentami syntetycznymi. Pod koniec XX wieku dokonano przełomu technologicznego, tworząc farby olejne wodorozcieńczalne.

Prezentuję Państwu stronę z pracami olejnymi na zamówienie z Pracowni artystycznej Dybala.pl. Poniżej przedstawiam Państwu kilka z ostatnio wykonanych obrazów. Specjalizuję się w malowaniu portretów (ze zdjęcia na zamówienie). Serdecznie zapraszam Państwa do oglądania i zamawiania prac. Portret to idealny prezent dla bliskiej osoby. Obrazy Pracowni artystycznej Dybala.pl wykonane są przez artystę – portrecistę.

Obrazy olejne wykonane przez Pracownię Artystyczną DYBALA.PL cechuje najwyższa jakość wykonania. Dopasowujemy swój styl pracy do Twoich potrzeb. Zachęcamy do kontaktu z nami przed podjęciem ostatecznej decyzji (poprzez Facebook’a, email czy telefon). Technika olejna to najtrwalsza i jednocześnie najdroższa metoda przenoszenia piękna na płótno.

Wykonywaniem obrazów zajmuję się od 2002 roku. Naszą misją jest Twoje zadowolenie z wykonanej przez nas pracy.

Pracownia Artystyczna DYBALA.PL zajmie się waszym obrazem od początku do końca. Naszym klientom proponujemy również oprawę, dobieraną indywidualnie do każdego obrazu przez artystę wykonującego pracę.

C E N N I K

WYMIARY (w cm) 30×40 40×50 50×60 50×70 60×80 70×100
CENA za 1 osobę 400 650 750 900 1 200 1 400
CENA za 2 osoby 500 800 900 1 100 1 500 1 800
z oprawą +80 +100 +120 +140 +160 +180

W celu zapoznania się z bardziej szczegółowym cennikiem zapraszam do skorzystania z naszego SKLEPU

Pozostałe prace do obejrzenia na stronie archiwalnej.

Scroll to Top